Термін здачі податкової звітності

При відкритті підприємництва або малого підприємства на Ваші плечі крім розвитку бізнесу лягає тягар по веденню бухгалтерського обліку, своєчасної і правильної здачі звітності.

Так як в залежності від діяльності Вашої компанії, системи оподаткування, на якій Ви перебуваєте, Вам потрібно платити ряд податків.

Терміни здачі податкової звітності за різними податками різні, вони також залежать від системи оподаткування, на якій Ви перебуваєте.

Тому Вам потрібен фахівець, який буде це все робити. Найняти на роботу бухгалтера задоволення не з дешевих. Хороший спеціаліст коштує дорого. А що робити якщо Ви тільки відкрилися, у Вас майже немає діяльності.

В такому випадку правильний вибір вдатися до послуг бухгалтерського аутсорсингу. В такому випадку Вам не потрібно наймати штатного бухгалтера, виплачувати йому зарплату і платити за нього податки.

Бухгалтерській компанії Ви платите за договором на бухгалтерське обслуговування – в залежності від активності діяльності Вашої компанії. Немає операцій заплатили за здачу пустушки (нульової звітності) і відпочиваєте собі спокійно.

Бухгалтерська компанія бере на себе відповідальність за підготовку та здачу всієї необхідної бухгалтерської і податкової звітності. Вони знають коли і що потрібно здавати.

Коли потрібно здавати звіти?
Ми підготували для Вас короткий календар терміни здачі податкової звітності в 2018 році для ФОП.
Якщо Ви підприємець на загальній с-мі оподаткування Ви платник податку на доходи фіз. осіб від підприємницької діяльності та ЄСВ.
Тому Ви не повинні забути до 28 лютого 2018 року подати Річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік, а також до 9 лютого 2018 року подати Річний звіт з ЄСВ за 2017 рік. (Форма 5)
Також Вам потрібно здавати щокварталу звіт по прибутковому податку – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку за формою 1ДФ.
І якщо у Вас є наймані співробітники потрібно здавати щомісяця звіт за єдиним соціальним внеском за найманих працівників (Додаток 4) до 20 числа за попередній місяць.
Якщо Ви підприємець (ФОП) на єдиному податку (перша і друга група)
Ви є платником єдиного податку. В такому випадку Ви повинні до 28 лютого 2018 року здати річну податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи підприємця.
Терміни здачі звітів по ЄСВ і прибутковому податку ті ж самі.
Якщо ж Ви підприємець на третій групі єдиного податку, тоді Ви повинні подавати щоквартальну податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи підприємця.

Так це підприємці. А що говорити про підприємства, які є платниками куди більшого ряду податків той же податок на прибуток, ПДВ, акцизний податок, податок на землю, не кажучи про інші менш поширені податки і збори.

Для правильного нарахування і сплати цих податків бухгалтерським обліком на підприємстві повинні займатися фахівці.

Бухгалтерська компанія Променад Груп надає як комплексне бухгалтерське обслуговування так і одноразові послуги – підготовка і здача бухгалтерської та податкової звітності.