Консультаційні послуги

Відкриття бізнесу пов’язане з численними ризиками внутрішнього та міжнародного характеру. Незалежно від специфіки і діяльності  бізнесу, що відкривається, кожен підприємець повинен пройти важкий багатоетапний процес, котрий починається з розробки бізнес-плану та закінчується реєстрацією компанії, отриманням  ліцензії тощо.

Послуги консалтингу допомагають підприємцям- початківцям в різних  сферах діяльності – відкритті банківського рахунку, реєстрації підприємства в державних установах, бухгалтерському обліку і т.д. І ми готові допомогти проконсультувати Вас з будь- яких питань.

Ціль консалтингової діяльності компанії

Консалтингова діяльність компанії направлена на консультування початківців і досвідчених підприємців з цілого ряду питань, пов’язаних з юридичною, фінансовою, комерційною та ін. сферами бізнесу. Головна ціль консалтингової діяльності – допомога підприємству в досягненні певних цілей, відкритті та розвитку бізнесу, підвищенні його ефективності. Консультація юриста, ціна на котру орієнтуватися в залежності від складності  задач і кількості питань, що розглядаються, необхідна кожному підприємцю, ціль котрого вести законний, ефективний та успішний бізнес.

Кому необхідні послуги консультації?

До наших послуг консалтингу найчастіше вдаються у випадку серйозних проблем або загроз діяльності підприємства, а також при його розширенні. Порада спеціаліста також часто необхідна молодим підприємцям- початківцям, що бажають відкрити власний бізнес.

Наша консультація з реєстрації підприємства, вибору сфери діяльності та інша професійна допомога спеціалістів дозволяє налагодити ефективну діяльність бізнесу, уникнути можливих підводних каменів і підібрати кваліфікований персонал. Для наших клієнтів доступна професійна консультація по телефону, а також можливість отримати послуги оформлення в необхідній області.

Консалтингові послуги компанії

Робота спеціалістів нашої компанії основана на використанні сучасних підходів, найновіших інструментів і технологій для створення оптимальних рішень. Величезний досвід надання всіляких послуг для бизнесу в Україні, дозволяє нам бути конкурентоспроможними і володіти рядом переваг.

Наша компанія надає комплексні консалтингові послуги з наступних питань:

  • Консультація юриста з відкриття бизнесу;
  • Оформлення фізичною особою- підприємцем або реєстрація підприємства;
  • Відкриття і реєстрація підприємства в державних органах;
  • Вибір виду діяльності і назви підприємства;
  • Проведення перших зборів засновників;
  • Засвідчення документів у нотаріуса;
  • Подбір юридичної адреси;
  • Оптимізація оподаткування.

Окрім консалтингу в сфері відкриття бізнесу, наша компанія надає: