Про нас

 Променад Груп – провайдер на ринку бухгалтерських та юридичних послуг.

Наша головна мета – ефективне високопрофесійне обслуговування наших клієнтів. Для нас важлива Ваша думка про нас. Нас хвилюють Ваші проблеми. Нам не байдужі результати нашої спільної діяльності.
Ми – надійний провідник в джунглях податкового законодавства.
Ми завжди допоможемо знайти відповідь «Що для найкраще для Вас на даний момент»

Наші тарифи це оптимальне співвідношення ціна / якість. Тарифи залежать від динаміки і специфіки діяльності Вашої компанії. Ми завжди готові домовлятися «Немає операцій – мінімальний тариф.»

Ваші гарантії це наша професійність, зацікавленість і матеріальна відповідальність. Наші відносини регулюються договором, в якому чітко прописані умови нашої спільної роботи, межі і розміри нашої відповідальності .Ми не боїмося гарантій, ми просто намагаємося робити нашу роботу добре.

Ми надаємо наступні послуги аутсорсингу в Києві і Україні:
• Комплексне бухгалтерське обслуговування;
• Кадрове діловодство
• Аудиторські послуги
• Юридичні послуги
• Консалтингові послуги.

Основними принципами нашої роботи є:
• спрямованість на клієнтів
• чудова якість послуг
• надійність і конфіденційність
• високий рівень професіоналізму
• індивідуальний підхід до клієнтів
• оперативність і результативність
• гнучкість і компетентність у прийнятті рішень

Скориставшись нашими послугами – Ви заощадите – час, сили, гроші, а також зведете до мінімуму ризики.

Дещо про специфіку діяльності в нашій країні і ще раз що таке бухгалтерський аутсорсинг.
На жаль, система оподаткування в Україні, м’яко кажучи, не досконала. Величезна кількість змін за останні два роки створила хаос в законодавчому полі. Часом навіть досвідчені і кваліфіковані фахівці не в змозі миттєво знайти рішення без додаткового вивчення законодавства, заплутаних суперечливих роз’яснень фіскальних органів, вивчення судової практики. При цьому поле відповідальності для платників податків стає все ширшим і ширшим, а паски бізнесу доводиться затягувати все тугіше й тугіше. У даних умовах бізнесу, не зав’язаному в корупційних схемах, важко виживати і розвиватися. Проїдання запасів минулих років вже не вихід, а скоріше шлях в нікуди. Потрібно постійно шукати шляхи оптимізації не тільки податкового тиску на підприємство, а й ефективних управлінських рішень в побудові організаційної системи.

Саме зараз аутсорсинг- це один з найефективніших засобів оптимізації.

Причому це може бути аутсорсинг не тільки бухгалтерських та юридичних послуг, а й найпростіші речі, наприклад прибирання, охорона, налаштування комп’ютерних систем, кадрове діловодство, навіть менеджмент. Набагато простіше і економніше залучити спеціалізовані компанії, ніж утримувати цілий штат фахівців, два рази на місяць не залежно від наявності роботи виплачувати зарплату, нести витрати на соціальний пакет, навчання та підвищення кваліфікації співробітників. Як правило, компанії, які спеціалізуються на наданні аутсорсингових послуг, мають напрацьовану матеріальну і досвідчену базу, що дає можливість надати послугу високої якості.

Якщо Ви не готові разом зі своїм бухгалтером або юристом до опівночі вивчати законодавчі акти, а потім шляхом проб і помилок реалізовувати свою творчість на практиці, гадаючи, що з усього цього вийде, тоді краще звернутися в компанію, що надає бухгалтерські послуги. Заощадите час, нерви і гроші.