Головна

Якщо Ви маєте ідею для бізнесу, але не знаєте, яке підприємство вам краще зареєструвати, яку обрати систему оподаткування, як організуватися і реалізуватися на ранніх етапах розвитку вашого бізнесу, телефонуйте нам, консультанти Променад Груп допоможуть Вам визначитися з цими питаннями.

Ми надаємо бухгалтерські та юридичні послуги для всіх юридичних і фізичних осіб, чий обсяг робіт або специфіка діяльності робить недоцільним з точки зору співвідношення витрат / необхідності утримання на підприємстві штатного співробітника.

 Для кого ми працюємо? Навіщо потрібен аутсорсинг.

Більшість компаній- початківців зіштовхуються з проблемою високої затратності при організації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Підприємство перебуваючи ще на стадії запуску робочого процесу, стикається з необхідністю вкладати серйозні кошти в організацію робочого місця бухгалтера, виплату заробітної платні і соціальних внесків, хоча будь-який керівник вважав би за краще спрямувати ці кошти на розвиток бізнесу (закупівлю товарів, виробничих засобів, рекламу).

На жаль, наше законодавство влаштовано так, що практично з перших кроків у житті підприємства, воно повинно вже за щось звітуватись, щось нараховувати, щось платити.

У даній ситуації бухгалтерський аутсорсинг оптимальний варіант вирішення даної проблеми.

Економія коштів та оптимізація оподаткування це не єдиний плюс аутсорсингу. Як правило, фахівці, що працюють в аутсорсингових компаніях – висококваліфіковані бухгалтери, так як проводять бухгалтерське обслуговування декількох підприємств і кожен день зіштовхуються з великою кількістю нових завдань і питань, які потребують постійної самоосвіти, не тільки в сфері бухгалтерського обліку а й у всіх суміжних областях. Крім того, підприємства, що надають послуги бухгалтерського аутсорсингу, дбають про підвищення кваліфікації своїх співробітників, так як за помилки своїх бухгалтерів відповідають матеріально, ну і турботу про імідж компанії ще ніхто не відміняв. І це ще один аргумент за.

Які можуть бути побоювання з приводу аутсорсингу?

Питання конфіденційності та довіри актуальне як і у випадку зі штатним бухгалтером, так і у випадку з аутсорсинговим фахівцем. Правда, в разі якщо не склалося, чи не спрацювалися, не вийшло, розірвати трудові відносини з найманим працівником набагато складніше, ніж просто перейти на обслуговування до іншого бухгалтера або в іншу компанію. Крім того, умови конфіденційності інформації чітко проговорюються в договорі на обслуговування!

Обслуговуємо всі види діяльності

Виробництво

Торгівля

Послуги

Зовнішньоекономічна діяльність

Будівництво

Громадські організації

Чому обирають нас

Професіоналізм

Наші бухгалтери мають величезний, напрацьований роками практичний досвід для виконання рутинних завдань і навички орієнтуватися в складних і нестандартних ситуаціях. Досвід роботи кожного бухгалтера не менше 10 років, вони справжні аси своєї справи.

Актуальність

Ми завжди в курсі останніх змін, якими б стрімкими і численними вони не були. Ми завжди на крок попереду і підкажемо нашим клієнтам про майбутні зміни, здатні вплинути на їх бізнес.

Гнучкість

Ми можемо розробити індивідуальну схему роботи для кожного клієнта. Ми не будемо говорити слово неможливо, а будемо шукати нестандартні шляхи для вирішення завдань.

Клієнтоорієнтованість

Всі наші дії в першу чергу спрямовані на дотримання інтересів нашого клієнта. Ми вміємо спілкуватися з контролюючими органами і не залишимо Вас у важкій ситуації.

Конфіденційність

Вся інформація, що проходить через наші руки, надійно захищена за будь-яких обставин.

Легальність

Ми працюємо за договором, в якому прописані всі умови нашої співпраці, гарантія конфіденційності та якості.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Type of activity:
Оптова торгівляВиробництвоРоздрібна торгівляБудівництвоНеприбуткова

ПДВАКЦИЗ

Організаційна форма:
ФОПТОВІнше

Система оподаткування:
Загальна системаСпрощена система, 3 групаСпрощена система, 2 група