Здача звітності

Підготовка, а також здача звітності
Складання бухзвітності
– послуга, яка включає в себе підсумкову роботу (статистичну, фінансову та бухгалтерську) компанії будь-якої форми власності (крім іноземних представництв і бюджетних організацій) або підприємця за якийсь період, наприклад, за місяць, квартал або весь рік. У неї входить підсумкова обробка первинних документів, складський облік, кадрова звітність та інші види.
Надана нашою компанією послуга «Складання бухгалтерської звітності» ґрунтується на скрупульозній роботі з вивчення та аналізу товарно-грошових операцій підприємства, їх ведення та підготовці підсумкових документів для подачі у відповідні органи. У пакет документації входить звіт по балансу, рух фінансів підприємства і їх результату. При цьому формуються оборотно-сальдові відомості, складаються податкові декларації, статистичні звіти, проводиться первинна документація і формуються звіти.
Терміни на подачі звітів
Після формування всіх необхідних документів, слід суворо дотримуватися термінів подачі звітностей в інстанціі. В іншому випадку, платнику податків загрожує штраф, розмір якого залежить від особливості законодавства і діяльності підприємства.
Навіть, якщо компанія не здійснює свою діяльність, подача звітності до відповідних органів є обов’язковою. Нашою компанією здійснюється подача пустушки (нульової звітності), вартість якої відрізняється від звичайної декларації, тому Ви зможете вигідно економити і не турбуватися за дотримання термінів, особливо, якщо Ви не знаєте, як їх оформляти. Нами ведеться податок на прибуток, ПДФО, ПДВ, акцизний збір, Єдиний податок, збір з транспортного засобу, екологічний збір, податок на нерухомість та інші.
Звертаючись до нас Ви додатково отримуєте:
1. Дотримання інтересів клієнта в державних і виконавчих органах.
2. Кваліфіковані консультації по коректній роботі компанії, змінам до законодавства.
3. Складання звітності для державних органів та внутрішніх звітів для клієнта.
Не знаючи особливостей законодавства, а також несвоєчасне реагування на зміни, можуть стати причиною для штрафування. Тому слід довіритися професіоналам, які в повному обсязі виконають всі зобов’язання перед клієнтом, своєчасно інформуючи і дотримуючись норм закону нададуть допомогу в підготовці та здачі звітів.