Реєстрація авторського права

Зареєструвати своє авторське право варто будь-якому авторові будь-якого творіння.

Чому це важливо?

У сучасному світі існує не тільки величезна кількість різного роду творчих творів, наукових публікацій, книг і т.д., але також і практично необмежений доступ до цих публікацій. Це не тільки зручно для споживача, але також і небезпечно для автора, який бажає захистити себе від плагіаторства, крадіжки і т.д. Саме тому більшість авторів робить правильний вибір, вважаючи за краще зареєструвати власне авторське право і затвердити себе в якості творця і єдиного володаря твору.

Ми пропонуємо кваліфіковані юридичні послуги, які допоможуть Вам зареєструвати автор. право на власний твір швидко, зручно і надійно.

Гарантії для володаря підтвердження про реєстрацію авторського права
Що може гарантувати наявність авторського права?
1.   Можливість будь-яким бажаним способом розпоряджатися власним твором.
2. Можливість погоджуватися або забороняти використання всього творіння або фрагментів іншими.
3.  Можливість контролювати поширення, продаж, імпорт і т.д.

Тобто, автор, який зареєстрував своє право, не тільки застрахований від таких неприємних моментів як плагіаторство і злодійство – він також може повністю контролювати долю свого твору. Будь-які переробки, зміни, будь-які зміни в продажах і поширенні Вашого творіння – Ви не просто маєте право, але і повинні знати всі такі нюанси. Саме тому ми і пропонуємо допомогти Вам в затвердженні себе як законного і єдиного власника своєї роботи і в підтвердженні свого юридичного права на неї.

Від «а» до «я» – ми допоможемо Вам швидко і якісно пройти всі моменти і нюанси процедури реєстрації. Оптимальні ціни Вам гарантовані.