Відкрити бізнес в Україні

 Україна одна з найпривабливіших країн західної Європи для відкриття нового бізнесу.  Економіка, що розвивається створює вигідні  можливості для інвестування як великих так і малих капіталів.  Доступна і недорога ресурсна база, висококваліфікована робоча сила, природні багатства, вільні ринкові ніші, теплий, інвестиційний клімат в країні відкривають унікальні перспективи для створення і розвитку успішного бізнесу.

Послуги, які ми надаємо:

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД

Повний бухгалтерський супровід компаній.  Консультації, вибір оптимальної  системи оподаткування, постановка і ведення бухгалтерского обліку. Формування і подача податкової і фінансової звітності. Представлення інтересів в податкових і державних органах.  

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ

Реєстрація підприємств, філіалів, представництв, приватних підприємців. Попередні консультації, супровід реєстрації на всіх етапах, отримання установчих документів. Швидко, якісно, з мінімальними клопотами для засновників.

СУПРОВІД ІНВЕСТИЦІЙ

Пошук привабливих об’єктів для інвестицій. Аналіз ринку, вивчення попиту на продукцію або послуги, аналіз конкурентного середовища, рівня цін та якості продукції на ринку. Бухгалтерский та юридичний супровід інвестицій, пошук реальних шляхів для її реалізації.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД

Консультації по правовим питанням інвестування. Розробка схеми ведення бізнесу згідно законодавства України. Оформлення і отримання дозвільних документів. Представлення інтересів в державних органах і судах. Юридична підтримка по всім правовим аспектам.

Чому Вам варто звернутися до нас?
Ми маємо величезний досвід по відкриттю і супроводу бізнесу в Україні. Наша компанія спеціалізується на юридичних і бухгалтерских послугах.

Крім цього:

  • створимо Ваш корпоративний сайт, електронну пошту и т.д.
  • проведемо маркетингові дослідження ринку, який Вас цікавить
  • підберемо для Вас постачальників, підрядників, партнерів, персонал, офіс, виробничі   склади, укладемо договори оренди, підряду – ми запустимо для Вас бізнес з нуля.
  • проведемо кампанію по просуванню Вашої продукції на ринку України.
  • брендуємо Вашу продукцію, запустимо рекламу по просуванню продукції або торгової марки. Зробимо всі необхідні кроки для того, щоб Ваш товар чи послуга впізнавалися і продавалися.

З нами буде вести бізнес в Україні легко та надійно.