Бухгалтерський супровід

Ведення бухгалтерського обліку – необхідна умова коректної роботи будь-якого підприємства.

Тільки скориставшись послугами висококласних фахівців у цій галузі, Ви зможете з перших днів ведення бізнесу гармонійно влитися в струмінь сучасних тенденцій, пов’язаних з фінансовими операціями.

Стабільність у фінансовій сфері – запорука конструктивного спілкування з управлінськими органами, а також плідної роботи з клієнтами. Зробіть свій бізнес успішним і процвітаючим разом з нами!

Чому варто замовляти бухгалтерський супровід в аутсорсинговій компанії?

На сьогоднішній день підприємці починають впроваджувати все більше сучасних технологій в свій бізнес. Саме тому бухгалтерський супровід аутсорсинговими компаніями отримує все більшу популярність в Києві.

Які переваги супрововодження бухгалтерською компанією над наймом штатних бухгалтерів?

1. Ви уникаєте практично всіх можливих податкових ризиків, адже за фактом у Вас не буде «зайвих» співробітників.
2. Немає необхідності орендувати або купувати обладнання, пристосовувати приміщення під одного або декількох бухгалтерів, займатися наймом співробітників, їх навчанням або підвищенням кваліфікації.
3. Ваша бухгалтерська звітність весь час буде перебувати в руках професіоналів, за роботою яких ретельно спостерігають відповідні аудитори.
4. Немає потреби шукати крайніх і виправляти «хвости» – всю відповідальність за якість і терміни проведення робіт ми беремо на себе.
5. Ніякого шахрайства! Бухгалтерський супровід віддалено – це можливість працювати з незалежними експертами, що не будуть пробувати отримати вигоду з Вашого підприємства.
6. Консультація в будь-який зручний момент. Коли б Вам не знадобилася порада, ми зможемо допомогти і відповісти на Ваші запитання.
7. Кришталева чесність. Наші фахівці не зацікавлені приховувати від Вас правду – Ви першими дізнаєтесь про те, які ризики несуть за собою ті чи інші дії.
8. Ефективність роботи не залежить від декретів, звільнень і хвороб.
9. Приємні ціни роблять пропозицію замовити бухгалтерський супровід ще більш привабливим, адже це економія величезних коштів.

Як бачите, бухгалтерський супровід в аутсорсинговій компанії має масу переваг. Це рішення щоденних дрібних фінансових питань та допомогу при великих операціях.

Які послуги надає наша бухгалтерська компанія?
Компанія Променад Груп надає якісні бухгалтерські послуги щодня багатьом клієнтам, серед яких є великі і дрібні підприємці, компанії. Перш за все, ми в будь-який момент готові проконсультувати наших клієнтів.

Ви дізнаєтеся:
· яка система оподаткування краща в Вашому випадку;
· скільки складають податки, і які суми Ви будете виплачувати державі;
· як потрібно оформляти документи, щоб до них не було претензій;
· що слід віднести на витрати;
· як правильно оформити відрядження своїх співробітників, списати паливо і багато іншого.

Також ми надаємо безпосередньо бухгалтерські послуги:
· ведення обліку всіх господарських операцій;
· грамотний розрахунок податків і розрахунок всіх необхідних відрахувань;
· допомога у раптових питаннях, пов’язаних з бухгалтерським обліком.

Наша компанія вже тривалий час працює на ринку бухгалтерських послуг, тому ми можемо гарантувати високу якість, своєчасну подачу всіх звітів, а на додачу до цього – приємні ціни.

Ціна супроводу бухгалтерською компанією набато нижча, чим витрати на утримання штатного бухгалтера.

Скориставшись бухгалтерським супроводом, Ви забудете про те, що таке штрафи, проблеми в галузі фінансового та податкового обліку, дезінформація і відсутність необхідних відомостей.