Бухгалтерський аутсорсинг

Бухгалтерський облік – невід’ємна складова ведення бізнесу, роботи як великих, так і невеликих компаній, приватних підприємців.

Бухгалтерський аутсорсинг це найпростіший спосіб оптимізувати витрати, контролювати фінансові питання, а також погоджувати їх з актуальним законодавством.

Вам не потрібно буде наймати штатного бухгалтера, організовувати йому робоче місце, платити йому зар.плату, податки, лікарняні. Вивчати з ним зміни в податковому законодавстві.

Ваше підприємство буде обслуговувати команда професійних бухгалтерів, при цьому за Вами буде закріплений Ваш особистий бухгалтер, який буде відповідати за облік на Вашому підприємстві.

Звернутися до послуг професійної бухгалтерської компанії – перший крок у розвитку Вашого підприємства. Ми з радістю допоможемо Вам втілити мрію про успішний бізнес в реальність!

Бухгалтерський аутсорсинг в цілому можна розділити на три великі групи:
1. Ведення операційного обліку. Перш за все, бухгалтер – це людина, що працює з паперами. Саме це мається на увазі під поняттям «операційний облік». В спектр послуг, що надаються, входить складання актів, видаткової документації, управління рахунками, оформлення податкової документації. Операційний облік це формування бази первинних документів і в подальшому робота з нею.

2. Ведення аналітичного обліку. Цей вид робіт передбачає внесення отриманих при операційному обліку відомостей у 1С та їх аналіз. Тут бухгалтер приділяє особливу увагу економічним показникам, товарно-матеріальним цінностям, оплаті податків, виведення залишків на кінець періоду. Для аналітичної роботи фахівця необхідний спеціальний софт – програма 1С, який ми надаємо Вам безкоштовно.

3. Інформаційні роботи. Співробітники надають консультаційну підтримку клієнту щодо банківських платежів, договорів, узгодження оплати податків, актів та інших питань з бухалтерского та податкового обліку.

Бухгалтерський аутсорсинг надає можливість найняти команду досвідчених бухгалтерів, які будуть вести облік будь-якої складності для Вашого підприємства.

Ми готові виконати наступні роботи:
• складання звітності з фінансів і податків, а пізніше надання її у державні інстанції;
• організація роботи бухгалтерії;
• перевірка правильності наявних документів відповідно до законодавства держави;
• безпосереднє ведення бухгалтерського обліку: облік заробітної плати, платежів, виписки документів, податкового планування та виплат, кадровий облік;
• консультування клієнта з профільних питань.

Вартість послуг бухгалтерського аутсорсингу коливається в залежності від складності та тривалості їх надання, але ми розуміємо, як важливо для кожного клієнта отримати користь від співпраці з професіоналами. Тому пропонуємо оптимальні ціни за високоякісні послуги бухгалтерського аутсорсингу підприємствам і приватним особам.