Бухгалтерські послуги підприємствам

Компанія Променад Груп пропонує комплекс бухгалтерських послуг фізичним особам підприємцям та юридичним особам. В основі нашої діяльності лежать передові технології, спеціалізоване програмне забезпечення, чітке знання законів, професійність співробітників і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми готові надати якісні бухгалтерські послуги самим різним по організаційно-правовій формі підприємствам (ТОВ, ПП …) так і по напрямку діяльності: від сільського господарства до легкої промисловості.

Співпраця з нашою організацією має масу переваг для клієнтів, а саме:
– Економія матеріальних засобів. Вартість бухгалтерських послуг на віддаленій основі обходиться приблизно втричі дешевше, ніж оплата праці штатного кваліфікованого бухгалтера.
– Компетентність співробітників. Наш багаторічний досвід надання бухгалтерських послуг дозволяє оптимізувати виконання завдань і використовувати надійні, перевірені роками схеми роботи.
– Налагоджена робота з контролюючими органами. Наші фахівці ретельно відстежують і оперативно реагують на внесення правок до законодавства. Це гарантує відсутність в нашій з вами роботі суперечливих моментів і штрафних платежів.
– Доступне, надійне, послідовне і прозоре бухгалтерське обслуговування.
– Гарантоване дотримання строків надання бухпослуг.

Ми цінуємо своїх клієнтів, розуміємо важливість свого супроводу для розвитку їх бізнесу, тому ретельно контролюємо якість і час виконання бух.послуг.

Якщо штатний бухгалтер компанії раптово звільниться, захворіє або піде в декрет – це спричинить безліч неприємностей і втрату великої кількості часу, поки все стане на свої місця. У нашій же компанії всі співробітники взаємозамінні. Якщо з якої-небудь причини бухгалтерське обслуговування вашого підприємства перейде від одного фахівця до іншого, якість бухгалтерських послуг від цього точно не постраждає. Надаючи бухгалтерські послуги юридичним особам, ми гарантуємо не тільки високу якість роботи, а й повну конфіденційність інформації, яка має відношення до бізнесу або особистості замовника. Крім того, ми забезпечуємо безперервне ведення обліку та оптимізацію оподаткування.

Перед підписанням договору з клієнтом, ми детально переглядаємо всю документацію його компанії, розробляємо докладну схему взаємодії і розраховуємо вартість надаваних бухгалтерських послуг підприємству.