Послуги нерезидентам

Наша компанія надає широкий перелік послуг іноземним компаніям і організаціям, зареєстрованим згідно із законодавством інших країн, які мають підрозділи (філії), легалізовані і здійснюють діяльність на території України, а також фізичним особам – громадянам інших країн або особам без громадянства, які перебувають в Україні .

Серед інших послуг, що надаються висококваліфікованими фахівцями нашої фірми, пропонується перелік консультативних і представницьких заходів сприяння, супроводу, що надаються юридичним і фізичним особам нерезидентам України наступної спрямованості:

Юридичним особам, компаніям, постійно зареєстрованим в іншій країні (нерезидентам), у вигляді:

– супроводу реєстрації іноземного інвестування в економіку України;

– реєстрації представництва компанії нерезидента Міністерством економіки України;

– юридичний супровід будь-якого виду діяльності на території України відповідно до чинного законодавства, а також  представлення інтересів нерезидента (юридичної особи) в стосунках з банками і держорганами, в судах.

Іноземним громадянам (фізичним особам), надамо допомогу при необхідності в:

– внесенні даних про фіз. особу (нерезидента) до Єдиного реєстру України (сприяння в отриманні ідентифікаційного коду);

– отриманні (продовженні) дозволу на роботу на території України;

– громадянстві або посвідці на проживання (отримання, продовження);

– реєстрації в ОВІР;

– вступі у спадок, в шлюб (розірвання шлюбу), а також
держ. реєстрацію прав власності на майно, придбання нерухомості, інтелектуальної власності, землі, акцій, корпоративних прав тощо, як іноземних інвестицій.

Слід також відзначити особливості реєстрації іноземних інвестицій в економіку України. Як і будь-яка інша діяльність осіб, які не мають постійну реєстрацію або громадянство України, інвестування з метою отримання прибутку або соцеффекту, здійснюється відповідно до ЗУ «Про режим іноземного інвестування».

Наша фірма надає  юридичний супровід і здійснює держ. реєстрацію іноземних інвестицій в адміністративних органах та в терміни, передбачені законодавством.

Вартість надання послуг особам нерезидентам України договірна, формується в залежності від комплексу надання (консультації, супровід, представлення інтересів, «під ключ») і не включає в себе обов’язкові платежі, суми держмита, витрати на нотаріальне завірення і переклади документів.