Не забудьте здати річну фінансову звітність!

Минув черговий календарний рік, а разом з ним і бухгалтерський. Час підбивати підсумки і здавати звіти.
Не залежно від виду діяльності підприємства або фізичної особи підприємця, виду власності, організації та обсягу проведеної за минулий рік діяльності, законодавством передбачена обов’язкова здача звітів в податкову, а по юридичним особам і в органи статистики.
У будь-якому випадку – складання бухгалтерського балансу, підготовка і подача фінансової звітності – справа відповідальна, і в умовах стрімко мінливих вимог контролюючих органів, законодавства, що вимагає і досвіду і високого рівня кваліфікації.
Це як раз той випадок, коли слід звернутися до послуг фахівців, що б поберегти сили, засоби та отримати відмінний результат як для завдання правильного складання і своєчасної подачі податкової і статистичної звітності за попередній рік, так і для ефективного планування діяльності на майбутній рік, з урахуванням даних аналізу.
Ми допоможемо, в першу чергу, проаналізувати діяльність і правильно визначити категорію, до якої належить підприємство для подальшої оптимізації податкових зобов’язань у відповідності з поточними вимогами законодавства, правильного розрахунку і сплати податків, складання звітів і подачі в контролюючі органи, органи статистики.

Leave a Reply

Your email address will not be published.