Реєстрація підприємств

Як зареєструвати підприємство?

Ключовою дією при реєстрації підприємства є створення юридичної особи.

При цьому мається на увазі цілий пласт юридичних взаємовідносин з державою. Не дарма в штаті практично будь-якого підприємства є юрист. Але не обов’язково мати такого фахівця в своїй компанії на постійній основі. Ви можете звернутися до нас і отримати кваліфіковану підтримку саме тоді, коли Вам це буде потрібно. Причому, незалежно від форми власності, наявності іноземних громадян в складі засновників, видів діяльності.

Починаючи розбиратися з питанням реєстрації підприємства, Вам доведеться зануритися в тисячі нюансів, починаючи від назви і закінчуючи взаєминами з державними установами.

Юридичні аспекти реєстрації підприємств
Юридична особа може створюватися у формі товариств, установ та в інших формах, встановлених законом.
Залежно від обраного виду діяльності може відрізнятися і процедура реєстрації. Але є і загальні умови, які поширюються на всі форми підприємств. Спеціальні ж умови визначаються законами про їх окремі види.

Для реєстрації підприємств потрібно добре орієнтуватися в цивільному та господарському кодексах, знати і правильно трактувати Закони «Про господарські товариства», «Про об’єднання громадян», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» та інші. Як бачите, спектр дуже широкий. Тому Ви можете звертатися до нас з будь-якого напрямку:
– допомогти підібрати коди видів діяльності;
– вибрати організаційно-правову форму і описати відповідальність засновників, директора;
– визначитися з оптимальною системою оподаткування;
– надати комплексне бухгалтерське обслуговування
– дозвіл на працевлаштування іноземних громадян
– отримання дозволів, ліцензій, сертифікатів.

Які документи потрібні, щоб відкрити підприємство?
Згідно із загальними умовами, це Протокол загальних зборів засновників, Статут або установчий договір, і форма 1 Реєстраційної картки. Якщо в складі засновників є іноземні громадяни, то необхідно отримати і надати підтвердження отримання ІПН іноземцем . Також потрібно врахувати, що іноземець не може займати будь-яку посаду в створюваному підприємстві без отримання дозволу на працевлаштування іноземця. А це окрема непроста процедура.

Допомогу в реєстрації підприємств повинен був надати модельний статут, який, по своїй суті, являє збірку правил, яка береться за основу при діяльності підприємства. Так як цей документ затверджується Кабміном, то його можна прирівняти до документа рівня Постанови КМУ.
У модельного статуту, на жаль, є ряд негативних нюансів, які потрібно врахувати при реєстрації підприємства:
– не можна вносити зміни (цей документ може змінити тільки Кабінет міністрів, тому всі його положення є обов’язковими в тому вигляді, в якому є);
– застосовується лише для реєстрації ТОВ;
– неможливо особливо обумовити повноваження директора і загальних зборів (в силу зазначених вище причин).
Хотілося б звернути увагу і на назву підприємства. Напевно Ви звертали увагу на додаткові слова в назвах фірм: «плюс», «2015» і так далі. Справа в тому, що назва не повинна повторюватися з уже існуючими. Також не можна вказувати на приналежність міністерствам і відомствам.

Напевно, кожен хоче швидко зареєструвати підприємство. Але досить складно уникнути помилок, готуючи значний обсяг документів. А кожна така помилка може служити підставою Державному реєстратору для відмови в реєстрації юридичної особи.

Досвід нашої компанії дозволить Вам не доводити справу до нервування і отримати бажаний результат в найкоротші терміни. Довіртесь професіоналам.