Бухгалтерські послуги

Ми візьмемо на себе всі бухгалтерські турботи – Вам не потрібно наймати штатного бухгалтера.

Бухгалтерська компанія «Променад Груп» надає широкий спектр бухгалтерських послуг для ефективного ведення бізнесу підприємствам всіх видів діяльності на різних системах оподаткування, а саме:

– постановка обліку на підприємстві;
– бухгалтерське обслуговування;
– бухгалтерський супровід;
– ведення бухгалтерського обліку;
– відновлення бухгалтерського обліку;
– підготовка і здача звітів;
– комплексне бухгалтерське обслуговування.

Також ми:

– супроводжуємо підприємства по всім бухгалтерським питанням;
– ведемо управлінський облік;
– допомагаємо відновити облік на підприємстві;
– навчаємо підприємців правильному веденню бухгалтерії та консультуємо їх з різних бухгалтерських питань;
– надаємо консультації по податкової оптимізації;
– надаємо послуги зі складання та подання всіх видів звітів.

Також, ми ведемо бухгалтерію он-лайн.
Ми надаємо бухгалтерські послуги на основі аутсорсингу, тобто, ми ведемо бухгалтерію підприємств, але є окремою компанією, яка надає бух. послуги. Такий вид надання бухгалтерських послуг має ряд плюсів, а саме – Ви, як замовник, можете не сумніватися в рівні кваліфікації наших співробітників, так як у нас працюють професіонали своєї справи. Ми надаємо гарантії кваліфікації, а наші працівники мають великий досвід у веденні бухгалтерії на різних підприємствах.

Все це можливо завдяки використанню тільки передових технологій, якісного програмного забезпечення і устаткування. Так, ми забезпечуємо збереження і конфіденційність ваших даних.

Також, ми виконуємо он-лайн консультації. Це дозволяє Вам, не виходячи зі свого офісу і навіть вдома, зв’язатися з нами через мережу Інтернет і задати всі Ваші питання, пов’язані з бухгалтерською діяльністю вашої компанії.

На жаль, дуже багато підприємців ведуть свою діяльність, не вдаючись до консультацій спеціалістів, а тільки лише виходячи зі свого особистого досвіду і досвіду друзів. Цей метод себе часто не виправдовує, так як дуже багато питань потребують втручання людей, які розбираються в певних питаннях.

Користуватися послугами бухгалтерських аутсорсингових компаній, як «Променад Груп» дуже вигідно і доцільно як для маленьких компаній, так і для великих.

Ми маємо ряд переваг, які вигідно відрізняють нас від введення в свій штат бухгалтера:

– Ми гарантуємо професіоналізм наших співробітників;
– Ви неабияк економите свої гроші, впроваджуючи позаштатних професіоналів з таких компаній (так як Вам не потрібно оплачувати лікарняні та відпускні, не потрібно організовувати робоче місце бухгалтеру);
– Ми оптимізуємо бухгалтерський і податковий облік.

Наша компанія готова надати допомогу в самих нетипових ситуаціях при необхідності невідкладної дії. Адже саме в таких ситуаціях краще покликати на допомогу професіоналів, а не діяти наодинці. Ми неодмінно все виправимо і приведемо до ладу. До того ж, допоможемо все оптимізувати і навіть скоротити деякі фінансові витрати на підприємстві, що неодмінно порадує будь-якого підприємця.

На завершення можна сказати, що залучення бухгалтерських компаній для ведення бухгалтерського і податкового обліку завжди зручно. І при цьому Ви можете не сумніватися в якості виконаної нами роботи.

Нашим клієнтам ми гарантуємо:

• професійний податковий і бухгалтер.облік
• правильний розрахунок податків
• своєчасну здачу звітів
• оптимізацію оподаткування
• конфіденційність

Скориставшись нашими послугами – Ви зекономите – час, сили, гроші, а також зведете до мінімуму ризики!